Firemní kultura - inspirativní setkání 19. 10. v Brně

11. 10. 2017
Firemní kultura - inspirativní setkání 19. 10. v Brně

O své zkušenosti se změnou firemní kultury se podělí generální ředitel společnosti RPC PROMENS Zlín, Robert Zatloukal a HR manažer Iveta Dědková a Director Operations společnosti LEAR Corporation, Jiří Rezek a HR manažer Kamila Kratochvílová.

 

I když jsou vaše ekonomické výsledky v současné době skvělé, přemýšlíte nad tím, zda způsob, jakým jich dosahujete, je dlouhodobě udržitelný? 

Výsledky, kterých dosahujete, jsou ovlivněny zvolenou strategií, produkty nebo procesy, ale také postoji a chováním lídrů i každého jednotlivce ve firmě, tedy vaší firemní kulturou. Ať už ji vědomě formujete, nebo ne, nějakou kulturu vaše organizace má. Je ale skutečně taková, jakou chcete? Pomáhá vám naplňovat vaše cíle, nebo je spíše překážkou, kterou musíte na cestě k nim překonávat, případně by se jí mohla stát do budoucna?
 FK_image

Přístup FranklinCovey

Změnou chování lidí a firemní kultury se zabýváme již více než třicet let. Představíme vám řešení, která umožňují firemní kulturu cíleně budovat a rozvíjet. Pro mnoho organizací na celém světě se vědomě vytvářená firemní kultura stala důležitým nástrojem, jak dosahovat udržitelných výsledků.

Inspirujte se příklady z praxe

Hosty setkání budou generální ředitel společnosti RPC PROMENS Zlín, Robert Zatloukal a HR manažer Iveta Dědková a Director Operations společnosti LEAR Corporation, Jiří Rezek a HR manažer Kamila Kratochvílová. Podělí se s vámi o své zkušenosti s vytvářením firemní kultury a zaváděním změn v organizaci.

Pro koho je akce určena

Akce je připravena pro ředitele firem, personální ředitele a pro osoby zodpovědné za talent management a za strategický rozvoj.  

Cílem tohoto půldenního setkání je nabídnout vám nové podněty, praktické tipy a dostatek informací o společnosti FranklinCovey.

Je-li téma firemní kultury pro vaši organizaci aktuální a chtěli byste se setkání zúčastnit, 98CsQmV6hUGoQMQfVvbjcLc.