Ondřej Komanec

Ondřej KomanecOndřej Komanec se k týmu FranklinCovey připojil v roce 2007. Klientům pomáhá s realizací cílů, rozvojem leadershipu, zvyšováním efektivity a produktivity i získáváním klíčových dovedností. Vede programy v češtině a angličtině a podílí se i na mezinárodních projektech.

Po studiu přírodních věd na Karlově univerzitě v Praze se zabýval informatikou a legislativou v oblasti ochrany životního prostředí, podnikovým poradenstvím zaměřeným na management kvality a školením v oblasti managementu. Několik let vedl vlastní poradenskou firmu a jako konzultant pracoval pro desítky organizací v řadě oborů. Zastával také pozici manažera kvality v elektrotechnickém průmyslu.

Ve společnosti FranklinCovey Ondřej pracuje či pracoval například pro společnosti AV Media, Avast, ČEZ, Eurovia, Expert, ExxonMobil, Fatra, Faurecia, FLAGA, GPE, Gumotex, Heineken, KERMI, MAGNA, ON Semiconductor, ORACLE, PPG, Saint Gobain, SMP, Subterra, ŠKODA JS, Vítkovice Steel, VÚHŽ, Witte, ZSE a další. Má zkušenosti z mnoha oborů: výroba, včetně automobilového průmyslu, strojírenství, slévárenství, potravinářské výroby, stavebnictví, farmacie, energetika, finanční sektor, informační technologie, velkoobchod a maloobchod, logistika a distribuce a služby

Klienti a účastníci oceňují Ondřejův přátelský a praktický přístup, osobní příklad a nadšení pro obsah programů. K silným stránkám patří také srozumitelnost a přehlednost výkladu, zaujetí účastníků a jejich aktivní zapojení, a také flexibilita odrážející potřeby klienta.

Ondřej žije s rodinou v Brdech nedaleko Příbrami. K jeho koníčkům patří příroda a hudba.

ondrej.komanec@franklincovey.cz LinkedIn

 

Články lektora

Proč samotný time management dlouhodobě nepomáhá vaší produktivitě?

7 tipů pro úspěšné vedení každodenních projektů