Knihy a plánovací systémy

Doporučujeme

 Covey_Vyber_z_myslenek_web_vetsi

Sbírka známých i méně známých výroků Stephena R. Coveyho vybraných z jeho knih a článků. Kniha obsahuje téměř tři sta citátů-myšlenek S. R. Coveyho týkajících se zásadních principů, jako jsou svoboda volby, zodpovědnost, integrita, vize, rovnováha, láska a další, a je krásným dárkem pro všechny, kdo se zamýšlí nad principy, kterými jsou řízeny naše životy.

Více o knize >

Objednat v e-shopu >

7-navyku-stastnych-deti_1_full

 

Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů.
Inspirativní knížka s nádhernými kresbami pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby si jejich děti osvojily správné hodnoty. Roztomilé postavičky z vesnice Sedm Dubů a jejich zábavné příběhy seznamují děti s nadčasovými principy obsaženými v 7 návycích skutečně efektivních lidí.

Více o knize >

Objednat v e-shopu >

7-navyku-uspesnych-teenageru_1_full

Sean Covey v knize 7 návyků úspěšných teenagerů aplikuje nadčasové principy obsažené v 7 návycích na život teenagerů. Učí je zvládat nesnadné problémy, jimž často musejí čelit, a uskutečňovat důležitá rozhodnutí takovým způsobem, který může změnit celý jejich život.

Více o knize >

Objednat v e-shopu >

 Covey7N2

 

Nejprodávanější kniha osobního růstu a leadershipu všech dob.
Ptáte se: „Jak dosáhnout pracovních úspěchů? Jak budovat vztahy ve své rodině? Jak vést kvalitní a plnohodnotný život v současném turbulentním prostředí a světě neustálých změn?"

Rozvojový program 7 návyků >

Objednat v e-shopu >

 TLIM obalka_3_mala

Změna školní kultury, méně problémů v chování, lepší studijní výsledky, zapojení a motivace žáků, učitelů i rodičů. To jsou výsledky ze škol, které se rozhodly začlenit 7 návyků do svých učebních plánů.  O konkrétních příkladech a zkušenostech ze škol z celého světa se můžete dočíst v nové knize I ve mně je lídr. K dostání v prosinci 2012.

Více o knize >

Objednat v e-shopu >

 7-navyku-obal+cd vizualizace_orez

 

 

Rádi byste si přečetli 7 návyků skutečně efektivních lidí, ale nemáte dost času? Novinkou v nabídce FranklinCovey je audionahrávka nejúspěšnějšího díla Stephena R. Coveyho. Všichni, kteří se chtějí seznámit s dnes již klasickou knihou věnovanou osobnímu růstu, si tak audioverzi bestselleru mohou poslechnout například na cestách...

Rozvojový program 7 návyků >

Více o audioknize >

Objednat v e-shopu >

 

Duvera_obal_CD

Stephen Covey ml., v této knize rozvíjí klíčové myšlenky bestsellerů svého otce, S. R. Coveyho a ukazuje, že důvěra není pouze ctnost a nehmatatelný faktor, jak se většina lidí domnívá. Míru důvěry lze měřit a má prokazatelné dopady na ekonomické výsledky firem. Tuto převratnou knihu si nyní můžete i poslechnout v nekrácené verzi na audio CD.

Více o audioknize >

Objednat v e-shopu >

PRUT_obal_CD

Jedinou věcí, kterou si můžeme v byznysu být jisti, je nejistota. S. R. Covey v této knize ukazuje, že přesto existují organizace, které – bez ohledu na nejisté ekonomické podmínky – dosahují předvídatelných (a skvělých!) výsledků tím, že se za všech okolností řídí čtyřmi klíčovými principy, které jsou trvalé a neměnné. Nyní i na audio CD.

Více o audioknize >

Objednat v e-shopu >

 

  jak-dosahovat-predvidatelnych-vysledku-v-nepredvidatelnych-casech_1_full


Pokud je v podnikání něco jistého, tak je to nejistota. Kniha Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech je o dosahování předvídatelných výsledků jak v dobrých, tak ve špatných časech prostřednictvím využívání čtyř hlavních principů ...

Více o knize >

Objednat v e-shopu >

 

 

 

 

 

 

Další knihy v e-shopu >>