Budování výkonné firmy v době ekonomické nejistoty

Inspirativní setkání

Budování výkonné firmy v době ekonomické nejistoty

Vytvořte dlouhodobý a finančně efektivní systém rozvoje zaměstnanců a získejte náskok před konkurencí. Využijte síly vlastních interních lektorů a know–how FranklinCovey.

Přijďte zjistit, co dělají firmy, které systematicky pracují se svými zaměstnanci. Jakých výsledků dosahují? Zkušenosti z praxe potvrzují mimo jiné tyto změny v organizaci: zlepšení vztahů zaměstnanců v práci i osobním životě, kvalitnější spolupráce, komunikace, snížení stresu, zvýšení efektivity, výkonnosti a zapojení.

Jako hosté budou svých zkušenostech hovořit:

  • Michal Bača, personální ředitel Všeobecné úvěrové banky, a. s., Banky roku 2017 a druhé největší banky na Slovensku a (12. 3. v Bratislavě, 20. 3. v Praze).
  • Robert Zatloukal, generální ředitel a interní lektor zlínského výrobního závodu plastových dílů pro automobilový průmysl, společnosti PROMENS, a. s. (12. 3. v Bratislavě).
  • Alex Kozák, firemní ombudsman a interní lektor společnosti WITTE Nejdek, s. r. o., největšího závodu skupiny WITTE AUTOMOTIVE, předního dodavatele dílů a technologií pro automobilový průmysl (20. 3. v Praze).
  • Werner Wiesner, manažer rozvoje obchodu a zaměstnanců, interní lektor společnosti EXPERT ČR, s.r.o., velkoobchodu a retailu specializovaného na elektrospotřebiče, člena mezinárodní aliance Expert International (14. 5. v Brně).

 

Seznámíte se s licencí All Access Pass − řešením společnosti FranklinCovey pro komplexní a systematický rozvoj lidí.  Toto řešení představuje nejefektivnější a nejlevnější způsob, jak i v ekonomicky nejisté době pracovat s lidmi napříč celou organizací a rozvíjet klíčové osoby. 

Rozvoj lidí prostřednictvím vlastních interních lektorů znamená pro firmu hluboký dopad na její kulturu a reálné výsledky. Pomáhá budovat nenapodobitelnou konkurenční výhodu – silnou firemní kulturu, předpoklad pro trvalou výkonnost. Přijďte se inspirovat.

Pro koho je akce určená:

Akce je vhodná zejména pro generální a personální ředitele a osoby zodpovědné za rozvoj lidí. Počet míst je omezen.
Bezplatný vstup; účast možná pouze na základě registrace.

Aktuální termíny dalších akcí

Registrace zájemců

14. 5. 2019, 8.30 - 13.00
Hotel COURTYARD Brno
Holandska 12
Brno
Ochrana proti SPAMu:* opište, prosím, kontrolní text. Jestliže text nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

V případě dotazů se obraťte na Vašeho Client Partnera nebo nás kontaktujte na adrese akce@franklincovey.cz.