All Access Pass

All Access Pass mohou mít vaši zaměstnanci neomezený přístup k našim programům a nástrojům, kdykoli, kdekoli a v jakékoli formě budou potřebovat.

All Access Pass vám poskytne flexibilní, komplexní a cenově efektivní řešení pro systematický rozvoj lidí v celé firmě. 

All Access Pass™ je roční obnovitelná licence společnosti FranklinCovey. Nabízí unikátní způsob, jak efektivně a flexibilně využívat programy FranklinCovey v celé vaší organizaci a pružně reagovat na měnící se vzdělávací potřeby a individuální požadavky.

Podívejte se na video:


Stáhněte si prospekt

Přínosy licence  All Access Pass

All Access Pass nabízí nejefektivnější způsob, jak zvyšovat výkonnost v celé organizaci.

S licencí získáte pro každého zaměstnance přístup k programům, on-line seminářům, digitálním lekcím, hodnocením, videím a dalším materiálům společnosti FranklinCovey.
S komplexní škálou programů a nástrojů pokryjete jejich individuální vzdělávací cíle.cq5dam.web.1280.1280

  1. HODNOTA: Za výrazně nižší cenu na osobu, než je cena standardního semináře, umožníte svým zaměstnancům přístup k programům a nástrojům FranklinCovey po dobu jednoho roku. 

  2. DOPAD: Díky široké škále řešení FranklinCovey můžete rozvíjet všechny klíčové kompetence. Nově osvojené dovednosti a změny chování u vašich lidí navíc upevníte prostřednictvím našich digitálních nástrojů.

  3. FLEXIBILITA: Vaši lidé mohou využívat programy vedené interním lektorem naživo nebo on-line, případně samostatně pracovat s digitálními materiály. Výběr programů a formu jejich dodání můžete přizpůsobovat měnícím se potřebám.

  4. Další služby: Získáte přístup do virtuálního certifikačního systému pro interní lektory. Nad rámec licence AAP máte možnost využívat služeb konzultanta FranklinCovey a odebírat vytištěné originální materiály pro účastníky (v českém, slovenském nebo anglickém jazyce).

 

cq5dam.web.1280.1280


Přečtěte si článek 
Budoucnost v oblasti firemního vzdělávání

 

 

 

Kalendář akcí

Nyní neplánujeme žádná školení. V případě zájmu, nám napište.