Zapojení a zodpovědnost zaměstnanců při plnění klíčových cílů

Inspirativní setkání

Zapojení a zodpovědnost zaměstnanců při plnění klíčových cílů

Naplnit důležitou strategii si žádá tým s velkým nasazením a jeho budování je pro lídry věčnou výzvou. Dosažení většiny cílů je navíc podmíněno změnou v chování lidí – nestačí formálně přenést cíle na nižší úroveň organizace a využít běžné způsoby vnější motivace. Změnit chování vyžaduje zájem, zapojení a zodpovědnost. Jak přenést zodpovědnost za plnění dílčích cílů na týmy a jednotlivé zaměstnance a motivovat je k maximálnímu nasazení i v kolotoči každodenních povinností?

Metoda 4 disciplíny realizace umožňuje opakovaně naplňovat klíčové cíle a dosahovat mimořádných výsledků. Pomáhá manažerům a celé organizaci zásadním způsobem zvyšovat schopnost opakovaně plnit cíle, posilovat zapojení, morálku a zodpovědnost pracovníků, vychovávat nové lídry a vytvářet v organizaci kulturu realizace, která se stane její konkurenční výhodou.

Na inspirativním setkání se dozvíte, proč realizace strategií a cílů nejčastěji selhávají, představíme vám proces 4 disciplín realizace a seznámíme vás s jeho praktickým uplatněním v organizaci. 

Své zkušenosti s implementací tohoto procesu s vámi bude sdílet Zoltán Gorta, ředitel společnosti Konecranes and Demag s.r.o., která je součástí přední světové skupiny v oblasti zdvihacích zařízení, dodávající široké řadě zákazníků, včetně výrobního a zpracovatelského průmyslu, přístavů, loděnic a terminálů.

Pro koho je akce určena

Akce je připravena pro ředitele firem, výrobní a obchodní ředitele.  

Účast na akci je zdarma a je možná jen na základě registrace, počet míst je omezen. 

Aktuální termíny dalších akcí

Registrace zájemců

12. 4. 2019, 8.30-12.00
ERBIA CONGRESS CENTRUM
Hvězdova 1716/2b
Praha 4
Ochrana proti SPAMu:* opište, prosím, kontrolní text. Jestliže text nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

V případě dotazů se obraťte na Vašeho Client Partnera nebo nás kontaktujte na adrese akce@franklincovey.cz.